REFERENCE NAŠICH HOSTŮ

Vše bylo perfektní.Děkujeme za příjemně prožité letní dny u Vás na Staré poště.

rodina Veselíkova Praha

Všem doporučujeme - nemá to tu chybu.

rodina Matoušova Náchod

Byli jsme zde moc spokojeni.Vše bylo v nejlepším pořádku.Místo luxusní,vybavení dokonalé,čistota mimořádná.Rádi se opět vrátíme.Moc děkujeme a přejeme krásné léto.

rodina Bílkova Praha

Penzion,kde každý kout je do detailu řešený.Čistý,klidný,pro děti a rodiče hodně super.Spoustu hraček a her.Paní recepční je super pomůže,velice ochotná a hlavně usměvavá.Děkujeme za krásný pobyt.

rodina Něníčkova Ostrava

Ubytování u Vás je vždy na vysoké úrovni,skvělé,stejně jako Vaše vstříctnost a přístup.Pobyt v Potštejně se nám opakovaně líbil,rádi zase přijedeme a na tom máte zásluhu i Vy.Děkujeme.

rodina Forejtova Náchod

Děkujeme Vám za příjemně prožité dny u Vás na poště.Bylo to fajn a Vaše ochota nás velmi překvapila.Díky.

rodina Veselikova Lytomyšl

Veškerý personál je nej ten prosím neměnit v žádném případě.Bylo to jako vždy perfektní,opět určitě přijedeme.Děkujeme za všechno.

rodina Forstikova a Šulcova

Všem doporučujeme je to tady moc krásné.Rádi se sem vracíme.Vše je na jedničku.

rodina Kraličova Vysoká nad Labem

Ubytování je krásné,a moc se pokaždé těšíme na vaši zahradu plnou výzev pro naše děti.Zákoutí na schovávání,hřiště,sportovní hřiště,ohniště - paráda.Moc se nám u Vás líbí - nic nám nechybělo.Děkujeme.

rodina Kotibova Praha

Vše perfektní,maximální spokojenost,vřele doporučujeme Všem.Moc se nám tady líbilo.

rodina Ptáčníkova Zlín

Penzion se nachází v krásné lokalitě. Apartmány jsou příjemné a dostatečně vybavené.Personál vyjde ve všem vstříc. Jezdíme sem rádi, je tu krásně.

rodina Grégrova Havířov

Příjemné prostředí,prostorné apartmány.Absolutní vstříctnost personálu při řešení problému.Chválíme a děkujeme.

rodina Novákova Jestebice

Jde o velice kvalitní ubytování s příjemným personálem. Užijete si pohodlné zázemí s vybroušenými detaily pro zkvalitnění pobytu.

Košinarovi, Břeclav

Prostorný, čistý a velmi dobře vybavený penzion. Velmi se nám líbila letní kuchyňka na zahradě, možnost grilování i opékání buřtů na ohništi. Ve spojení s ochotným a milým personálem bylo vše

rodina Vymyslických, Břeclav

Penzion je zařízený velice dobře, poskytuje svým hostům výborné prostředí i služby. Pro děti jsou zde pěkné hračky a v horkých dnech je ochlazení v bazénu velice příjemné.

 Helena Kohoutová, Praha 8

Velmi příjemné rodinné prostředí. Jak v apartmánu, tak na zahradě jsme mohli bez obav vypustit obě malé děti, aniž bychom se báli, že někam spadnou. Děti byly nadšené a my také. Děkujeme!

Pavla, Olda, Matýsek a Zuzanka

Báječné rodinné místo, kam se už počtvrté velmi rádi vracíme. Děti to tady milují, my také.

Bradáčovi z Prahy

Penzion Stará pošta Potštejn jsem se svou rodinou navštivil již několikrát během letní dovolené i Silvestrovského víkendového pobytu a vždy super prožité dny na které hrozně rádi vzpomínáme. Velké sportovní vyžití - jízdní kola, ping pong, volejbalové hřiště, bazén, dětský koutek (pískoviště, prolízačky, trampolína), venkovní posezení s grilováním, Personál penzionu je perfektní, vše čistě udržováno a upraveno. Jedinou nevýhodu vidím v umístění penzionu u rušné a hodně frekventované ulice, což ale někomu vůbec nemusí vadit. Připadným zájemcům mohu ubytování v tomto penzionu vřele doporučit, určitě nebudete zklamáni :o).

Jiří Flouma, Liberec

Byl jsem zde již potřetí a jako vždy jsem byl naprosto spokojen. Apartmány jsou luxusní a za velmi přijatelnou cenu. Vysoce hodnotím ochotu recepčních, vybavení apartmánů a čistotu v celém penzionu.

Pavel Hlavín, Milín

Ideální dovolená a místo pro rodiny s dětma. Využili jsme všech nabízených služeb - grilování, táborák, sport, bazén i kola. Moc se nám tady líbilo. Děkujeme.

Klimkovi a Svobodovi, Frýdek-Místek

" Kvalita ubytování prostě nemá chybu. Rovněž jako další věci jako herna, zahrada, bazén. Kdybych chtěl najít nějakou tu chybu, tak ji prostě nenajdu. K tomu navíc vstřícný a ochotný personál a jako třešnička na dortu milá, vstřícná a pohledná paní majitelka. Pension doporučuji zejména rodinám s dětmi. Určitě se sem příští rok vrátíme, protože okolí jsme s dětma za týden nestihli celé probádat."

Petr Hovorka, Chodov u Karlových Varů

Byli jsme moc spokojeni, ideální místo pro rodiny s dětmi. Personálu také díky za ochotu. Určitě se rádi vrátíme. Díky.

Vomáčkovi, Praha

Nové, čisté, neponičené. Moc hezké prostředí.

Lencovi, Praha

Doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout v krásném prostředí.. určitě přijedeme znovu do penzionu Stará pošta.

Tomáš Mašík

Penzion je uprostřed nádherné přírody a je ideální pro rodiny s dětmi. Byli jsme nadšeni z úžasné zahrady a atmosféry rodinného penzionu. Nejlépe to při odjezdu vystihl náš dvouletý syn slovy - Líbilo, přijedu ještě :-)

Bradáčovi, Praha

Jsme tu již podruhé a opět maximálně spokojeni. Pro děti ideální místo. Velká zahrada, která je bezpečná a pro děti je zde hodně atrakcí. Velká společenská místnost.

Bednářovi, Plzeň

Velice příjemný a útulný penzion s laskavou a obětavou obsluhou. Vřele doporučujeme hlavně pro rodiny s dětmi.

Vojtík, Kája, Verča, Bohunka a Vojta Rozboudovi, Mladá Boleslav

Ideální pro rodiny s dětmi. Čistý, útulný a vším vybavený penzion v malebném městečku. Nádherné hřiště a všude čisto. Skvěle vybavený od grilu po brčko, milý přístup.

Komárkovi, Lysá nad Labem

Ubytování v penzionu Stará pošta se nám moc líbilo. Poloha penzionu pod hradem , naproti kostelu a v blízkosti zámku je dokonalá. Celé apartmá bylo krásně čisté. Děti si zamilovaly místní zahradu. Byla to krásná podzimní dovolená :-)

Bendlmajerovi, Ústí nad Labem

Byli jsme tu s jedenapůlročním chalpečkem a maximální spokojenost. Pro rodiny s dětmi rozhodně doporučuji. Ani se nám nechtělo zpátky domů.

Bradáčovi, Praha

Čistější penzion, apartmán, pokoj, sociální zařízení, jsem ještě nenavštívila. Důležitá pro mě byla i dostupnost vlaku a autobusu.

Hana Sábelová, Orlová Lutyně

V penzionu jsme strávili několik příjemných dnů. Poskytl nám perfektní zázemí pro objevování krás blízkého i širšího okolí. S ubytováním a přístupem personálu jsme byli moc spokojeni a cítili jsme tu se jako doma. Návštěvu můžeme všem jen doporučit. Vyžití na zahradě je ideální hlavně pro rodiny s dětmi.

Pavel a Jana Rozvoralovi, České Budějovice

Byli jsme moc spokojeni. Pěkné a útulné prostředí, velmi pěkná zahrada.

Srovnalovi, Hulín

Moc se nám u Vás líbilo. Už teď se těšíme, jak se k Vám vrátíme. :-) Doporučujeme!!

Anežka Mičková, Žďár nad Sázavou

Penzion Stará pošta je opravdu krásný a velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi. Vybavení na velmi vysoké úrovni a prostředí penzionu, včetně velké zahrady, je ve velmi luxusním stylu. Okolí je pro vyžití dětí také naprosto ideální, takže dovolenou zde, mohu jen a jen doporučit.

Rodina Lánských, Beroun

Penzion jsme navštívili podruhé a byli jsme opět maximálně spokojeni. Velice příjemné prostředí, jak ubytování, tak zahrada a její přizpůsobení pro děti. Ty naše by tam strávily celý pobyt. Když jsme vyrazili na výlet, už křičely, že chtějí být zpátky na zahradě. Trampolína a bazén super!!

Krejsovi, Blansko

Všem můžeme jen doporučit. Ideální pro rodiny s dětmi. Navštívili jsme tento penzion již podruhé a těšíme se na další návštěvu.

Floumovi, Liberec

Děkujeme za příjemné prožití volna ve Vašem penzionu. Doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak i partám přátel. Je tady příjemné prostředí, kvalitní služby a velmi ochotný a vstřícný personál.

Čmielovi, Jablunkov

Apartmány jsou velké a dobře zařízené. Pro děti je tu velká zahrada a hodně her.

Synkovi, Praha

S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Krásné vybavení penzionu, čisto, příjemné prostředí v zahradě. Ocenili jsme vyžití pro děti - houpačky, skluzavka, trampolína i dětský koutek uvnitř. Děkujeme, budeme doporučovat dále :-)

Hálovi, Rousínov

Penzion Stará pošta nám poskytl příjemné a kultivované zázemí pro užití si mnohého pěkného a pozoruhodného v Potštejně i jeho okolí, ale i Podorlicka vůbec. Děkujeme.

rodina Procházkova, Plzeň

Celkově příjemné ubytování, čisto na pokojích i na zahradě, vyhovující vybavení, vstřícný personál. Doporučujeme pro rekreaci rodičů, nebo prarodičů s dětmi.

Lukášek, Natálka, babi a děda, Ostrava

Krásné ubytování, příjemný personál a super bazén.

Karolína Králíková s přáteli, Přerov

Ideální penzion pro dovolenou s dětmi - spousta vyžití v blízkém okolí penzionu i na zahradě.

Goliášovi, Bílovice nad Svitavou

Mohu jen a jen doporučit. Hlavně s rodinám s dětmi. Tiché, klidné prostředí. Zahrada ideální jak na posezení, tak i pro sportovní vyžití. Dětem se ani nechtělo domů.

Rodina Hebkých, Tuněchody

Ideální pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Luxusní ubytování, vstřícný a ochotný personám. Určitě bychom tento penzion zvolili znovu. Vůbec bychom neváhali! Také služby poskytované penzionem, jsou na vysoké úrovni a dostupnost restaurací je ideální.

Herbánští, Uherské Hradiště

Nejlepší ubytování, jaké jsme na dovolené v ČR kdy měli. Prostorný apartmán i velká zahrada přizpůsobená pro děti.

Koubkovi, Staré Město u UH

Již druhým rokem jsme zde prožili naprosto úžasný týden. Krásný pokoj, všude čisto, maximální ochota personálu. Nezbývá nám, než Vám všem opět poděkovat a určitě se zase vrátíme.

Benešovští z Dědka

Velmi se nám u Vás líbilo. Velice komfortní pokoje, krásná zahrada a penzion krásný, čistý. Všeho dostatek pro klidnou i aktivní dovolenou. Mnoho vyžití nejen pro dospělé, ale hlavně pro děti. Paní recepční velice ochotné a vstřícné, milé! Velmi se nám u Vás líbilo, všem vřele doporučujeme. Jistě se k Vám rádi vrátíme.

Mikanová Andrea a Horník Martin, Chrudim

Ideální penzion pro rodiny s dětmi, spousta výletních destinací pro pěší i cyklisty.

Eliška Suchá, Praha

Výborné ubytování ve skvěle vybaveném penzionu. Velmi se nám líbila zahrada, kde je spousta místa pro dětské hry / pískoviště, houpačky.../, ale i pro opékání a grilování. V okolí je pro milovníky památek hodně hradů a zámků. Na výlet s dětmi doporučujeme minizoo v Častolovicích. Oceňujeme čistotu pokojů i celého penzionu.

Lindrovi, Náchod

Naprosto skvělé pro rodinnou dovolenou. Doporučujeme!!

Dolínkovi, Ostrava

Oceňujeme vybavenost, čistotu, krásné prostředí v penzionu i okolí. Společenskou místnost i kuchyń jsme využili naplno. Líbila se nám i zahrada, kterou jsme však bohužel kvůli počasí moc nevyužili. Pro rodiny s dětmi prostředí krásné a ideální. Děkujeme.

Kleinwachterovi

Díky za příjemný pobyt, který se povedl i přes nepříznivé počasí - také díky skvělému zázemí, které Váš penzion nabízí - pro děti i pro dospělé.

6 dětí a 6 rodičů z Frýdku - Místku

V penzionu jsme byli opakovaně a znovu jsme byli moc spokojení :-)

Pöslovi, Praha

ANO!! Dobrý penzion, milé dámy, čisto, vše funkční, příjemná zahrada.

Petr Tuček, Praha

Penzion Stará pošta vřele doporučuji - čistota, nádherné prostředí, vstřícná recepční - úsměv na tváři - co se dnes jen tak nevidí!!

manželé Štípkovi, Ústí nad Labem

Luxusní ubytování v naprostém soukromí, naprosto nic nám nechybělo. Vřele doporučuji rodičům s dětmi.

manželé Bočkovi, Zlín

Krásné prostředí, útulné pokoje, ochotný a vstřícný personál. Doporučuji!

David Poledníček, Karlovy Vary

Pěkný výlet i ve špatném počasí s 2-letým dítětem. Využili jsme hrací koutek a na zámku cukrárnu s pohádkou. Určitě se vrátíme v letních měsících.

Koláčkovi, Hradec Králové

Maximální spokojenost. Určitě doporučujeme!

Pulcovi, Bobrová

Jestliže se nemůžete rozhodnout kam na dovolenou, doporučila bych Vám penzion Stará pošta. Je tu krásná příroda, příjemné ubytování a ochotní zaměstnanci.

Bernerovi

Příjemný a moderní penzion.

Stanislav Malinek, Kamenice nad Lipou

Velice vhodné pro rodiny s dětmi. Komfortní vybavení, bohaté vyžití pro děti i dospělé přímo v prostorách penzionu i na zahradě. V blízkosti penzionu spousta krásných památek, které stojí za návštěvu. My jsme byli velice spokojeni a vřele doporučujeme.

rodina Fabiánkova, Hrušovany u Brna

Penzion je účelně a prakticky vybavený, apartmán prostorný. Byli jsme velmi spokojeni, budeme doporučovat.

Jana Radová a Karel Závodský, Dolní Břežany

Krásné, nové ubytování. S dětmi jsme ocenili velkou zahradu, možnost zapůjčení hraček a her, dá se odtud vyrážet na spoustu výletů. Z naší strany maximální spokojenost.

Procházkovi, okr.Kutná Hora

Chcete-li si odpočinout, aktivně vyžít, poznat krásná místa a zajímavé památky, rozhodně vyzkoušejte pobyt v penzionu Stará pošta v obci Potštejn.

Pivoňkovi, Praha

Penzion je perfektně vybavený a čistý, vyhovovala nám malá kapacita pokojů, je tu klid a i děti, které tu byly s rodinami nám pobyt neznepříjemňovaly svým pláčem :-))) Výhled na hrad je úžasný a barvy začínajícího podzimu ho ještě zlepšily. Určitě se sem vrátíme!

Hejrovi z Plzně

Moc krásný, čistý penzion s novým nábytkem a vybavením. Udržovaná zahrada s dětským hřištěm, kde si naše děti vyhrály. Perfektní je kuchyň a toaleta umístěny přímo na zahradě, kde si uděláte kávičku a posedíte v zastřešené terase. Opekly jsme si i párky. Pochvalovaly jsme si i snídaně do pokoje. Líbilo se nám tu a budeme všude doporučovat!

Mikušová Katka a Jana Pálková s dcerami, Pardubice

Pobyt na Staré poště všem vřele doporučujeme. Vše je naprosto perfektní a na své si přijdou děti i rodiče. Rádi se sem vrátíme.

Fridrichovští, Kolín

Pobyt v takto poklidné lokalitě, jenž je zároveň uprostřed všeho dění zde v Potštejně, byl velmi příjemný a již teď se těšíme na pšes rok.

M.Kalaš, Semily

Tento penzion rozhodně všem doporučujeme! Vkusně zařízený apartmán s romantickým výhledem na hrad a neuvěřitelná čistota v celém ubytovacím zařízení. S takovou čistotou jsme se nesetkali ani v tuzemsku ani v zahraničních v 5 hvězdičkových hotelech.

Štechovi, Chomutov

Penzion i pro velice náročné klienty. Ideální pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí mnoho procházek v přírodě možných i s kočárkem. Je co vidět!

rodina Vaškových, Praha 3

Velmi se nám zde líbilo! Doporučujeme všem rodičům malých i velkých dětí. Velmi děkujeme a jen tak dále.

Mikéskovi, Hodonín

Prožili jsme pěkný týden, služby výborné. Televize dnes kontroluje kempy a uděluje medaile, vám patří zlatá. Děkujeme.

Marhulovi, Praha 8

Moc se nám tu líbilo. Super vyžití pro děti. Rádi se sem vrátíme.

V.Sedlářová, Nymburk

Strávili jsme zde již druhou dovolenou a poskytované služby jsou zde stále na výborné úrovni.

Svobodovi, Oráčov

Skvělé ubytování nejen pro rodiny s dětmi :-)

Hejnová Petra, Praha 10

Výborný penzion pro rodiny s dětmi s velkou zahradou.

Secká Dana, Praha 3

Dovolenou na Staré poště vřele doporučujeme, skvěle se tu o nás staraly. Je tu moc pěkné venkovní posezení s grilem a spostou sportovního vyžití. :-)

Halamovi, Teplice

Krásné ubytování, čistě a dobře zařízené apartmány. Velká zahrada je ideální pro dětské dovádění / uzavřená, dětský koutek s prolézačkami a pískovištěm, bazén / i chvíli odpočinku pro dospělé. Dovolenou jsme si moc užili :-)

Charvátovi, Brno

V penzionu jsme byli maximálně spokojení - my i naše děti :-)

Pöslovi, Praha 5

Velice se nám zde líbilo nejen díky krásné přírodě, ale také kvůli dokonalému vybavení a čistotě penzionu. Apartmány, herna i zahrada jsou opravdu nadstandardně vybavené a perfektně udržované. Navíc jsou zde dvě velice milé recepční, které nám byly ve všem nápomocny. Děkujeme :-)

Kelblovi, Praha 10

V penzionu Stará pošta jsme byli i s dětmi velmi spokojeni. Má mnohá vyžití k relexaci. Je situován na velmi dobrém místě.

Hradští, Červený Kostelec

Velmi se nám u Vás líbilo. Ubytování je prostě dokonalé, zvláště pro rodiny s dětmi. Okolí je úchvatné, se spoustou lákavých turistických cílů. Už nyní jsme si jisti, že se sem opět vrátíme.

A+J+L Satinští z Frýdku - Místku

V penzionu Stará pošta se nám moc líbilo. Ubytování, prostředí i vybavení v penzionu je dokonalé. Přilehlá zahrada nabízí naprosto vyhovující vyžití pro dospělé i úplně nejmenší děti. Vybavení pro venkovní i vnitřní aktivity je víc než bohaté. Ani jsme nestihli vše co jsme chtěli a neviděli vše, co tento kraj nabízí, takže třeba někdy příště naviděnou. Děkujeme.

Šafaříkovi, Brno

Váš penzion můžeme všem vřele doporučit! Nadšeni jsme byli nejen z ubytování, ale i z venkovního zázemí, které opravdu stojí za TO. Pochvalu zaslouží také velmi milá paní recepční.

Vondrákovi, Jihlava

Jeden z nejlepších penzionů, které jsme navštívili. Velmi vstřícní a ochotní lidé, veškeré zázemí pro rodiny s dětmi i pro sportovně založené návštěvníky. Byli jsme velmi spokojeni.

Neumanovi, Mělník

Moc se nám zde líbilo. Můžeme všem jen doporučit. Penzion je nový, vkusně zařízený s velkou udržovanou zahradou. Nejen pro děti je zde mnoho zábavy, ale i pro dospělé. Majitelka i recepční jsou velmi příjemné a vstřícné.

Floumovi, Liberec

Chceš - li se se svou rodinou na dovolené dobře mít, penzion Stará pošta - to je hit! :-) Díky za vše !!

Novákovi, Praha 5

Nejlepší dovolená v Čechách!

Divišovi, Praha

Super dovolená pro rodiny s dětmi. Překrásný penzion a krásné okolí!! Rozhodně jsme se tu nenudili, týden je na poznání tak bohatého kraje na památky málo!! Všem rodinám s dětmi doporučujeme.

Kotasovi, Karlovy Vary

Krásné prostředí pro dovolenou s dětmi. Ubytování bylo nádherné, pěkný apartmán, čistota. Moc děkujeme za krásnou dovolenou.

Jana Pompeová, Aleš, Adélka a Alešek Tallowitzovi

Děkujeme za krásný pobyt. Byli jsme velmi spokojeni s celkovým klima penzionu. Nás syn si užil krásnou zahradu. Rádi se vrátíme i s přáteli.

Žiakovi ze Zbraslavi

První dovolená, kde skutečnost předčila očekávání - útulné, čisté a promyšlené prostředí, milý a osobní přístup. V tomto penzionu je poznat na každém rohu, že je zde s dětmi opravdu počítáno. A také zde kvalita nahradila kvantitu, nízká ubytovací kapacita jen přispívá ke komfortu klidné rodinné dovolené. Ale i dospělí zde najdou ve volných chvílích vyžití. Můžeme jen a jen doporučit, jak pro dovolenou s malými dětmi, tak i s těmi odrostlejšími, v blízkém i vzdálenějším okolí je mnoho možností na zajímavé výlety a procházky. Opravdu vše na 1*. Děkujeme.

Valerka, Ivona a Václav Votavovi

Perfektně zařízené apartmány, společenská místnost s hernou pro děti. Užili jsme si krásnou dovolenou v krásném prostředí. Naprosto doporučujeme všem, kteří mají děti. Děkujeme.

Benešovští z Dědka

Dny zde strávené byly pro mě ty nejkrásnější v roce. Setkal jsem se tu s nesmírnou ochotou paní recepční a našel vše potřebné ke spokojenému pobytu - komfortní ubytování, všude čisto a nádherně zařízené apartmány. Byl jsem tady naprosto spokojen a určitě se sem co nejdříve vrátím.

Pavel Hlavín, Milín

Pobyt ve vašem penzionu předčil naše očekávání. Možnosti vyžití pro dospělé, ale hlavně pro děti jak venku, tak vevnitř jsou úžasné. Vůbec jsme se zde nenudili. Byla to krásná dovolená. Děkujeme.

Klímovi, Ústí nad Labem

Penzion je velmi dobře a účelně vybaven. Naše 2-letá vnučka zde byla velice spokojená, zvláště s hernou a houpačkami. Bylo to zkrátka fajn. Vrátíme se.

Fišerovi, Praha

Strávili jsme zde týden s rodinou, vřele doporučujeme! Ideální pro rodiny s dětmi, které zde byly nadšené. Krásná zahrada, velmi udržovaná, to platí i pro prostorné, čisté a velmi útulné, nadstandardně vybavené apartmány. Domácká atmosféra se vším všudy :-) Určitě se sem ještě vrátíme.

Hořtovi, Karlovy Vary

Penzion a jeho víly, velmi jsme si oblíbíli, až nastane pravý čas, vrátíme se rádi zas :-)

Krumpholcovi, Nymburk

Díky za krásný víkend. Krásné prostředí, stoprocentní servis. p.s. Rádi se vrátíme

Filkovi, Hradec Králové

Byli jsme velmi spokojeni. Ideální pro rodiny s dětmi. Děkujeme.

K.Klemová, Praha 8

Byli jsme u Vás velice spokojeni, perfektní ubytování pro rodiny s dětmi.

I.Didunyková a M.Dvořáková

Líbilo se nám u Vás vše. Děti si krásně užily zahrady. Můžu určitě doporučit rodinám s dětmi - ideální.

M.Bednářová, Ústí nad Orlicí

Kdo má zájem o dobrou relaxaci a výlety tak neváhejte navštívit penzion Stará pošta v Potštejně.

Magyárovi, Trutnov

Byli jsem u vás již loni v létě a věděli jsme, že určitě znovu přijedeme. Opět se ukazuje stejná situace jako minulé léto - nechce se nám domů :-) Je u vás moc krásně. Obdivujeme vaši ochotu, vstřícnost a důvěru. Přejeme úspěšnou sezonu a těšíme se zase brzy :-) naviděnou. Děkujeme

Bacílkovi z Liberce

Děkujeme, moc se nám zde líbilo a těšíme se na brzkou shledanou.

f.ABAS Jan Trnovský

30.3. 2012 jsem si zarezervovala víkendový pobyt v penzionu Stará pošta. Bohužel jsem si zapomněla kabelku s doklady a penězi cestou do Potštejna v autobuse. Ochota a vstřícnost paní recepční v nalezení mých věcí mi řekla, že má volba ve vybrání našeho ubytování byla skvělá. Po předání pokojů už vůbec nebylo pochyb. Čistota pokojů, ze kterých čišela pohoda a soukromí mi napovídalo, že tento víkend bude nezapomenutelný a ráda se sem budu i v budoucnu vracet. Vřele doporučuji - přesvědčte se i vy. p.s. Ty doklady se nakonec našly v autobuse Vamberk - Potštejn a díky paní recepční jsem je za 3 hodiny měla. A já mohla se svým přítelem prožít romantický víkend. Mnohokrát děkuji.

Janča z Opavy a Péťa z Police nad Metují

S pobytem v tomto penzionu jsme byli velmi spokojeni. Apartmán byl plně vybavený, zařízený vkusně a prakticky. Část našeho pobytu bohužel propršelo. K aktivnímu odpočinku nám posloužila perfektně vybavená společenská místost, pro vyžití našich dětí i nás dospělých. Manžel ocenil obzvláště kulečník. Ve vnitřních prostorách i zahradě je vidět pečlivost a péče věnovaná tomuto zařízení. Příjemné prostředí, milý personál, krásy okolí, to jsou důvody proč se do tohoto penzionu vracet

Stárkovi, Kostelec

Krásný, perfektně vybavený penzion, nádherné okolí, ochotné a milé paní recepční...co víc si přát. Všem můžeme jen a jen doporučit. Děkujeme, určitě zase brzy přijedeme.

Novákovi, Praha 4

Penzion je na evropské úrovni, jak vybavením, tak přístupem ubytovatelů. Děkujeme za příjemný pobyt. Doporučujeme pro rodiny s dětmi.

Go“tz Česká Ruď

Klidný penzion. Nekuřácký, ideální poloha, výborné pro rodiny s dětmi.

Svobodovi Oráčov

Nenapadá nás nic, co by se mohlo ještě zlepšit. Byli jsme moc spokojeni! Děkujeme.

Absolonovi Brno

Moc se nám tady líbilo! Prostředí, personál velmi ochotný, vybavenost apartmánu, prostě opravdu všechno na jedničku.

Krejsovi Brno

Penzion Stará pošta vřele doporučuji rodinám s dětmi. Čistota ubytování i krásy okolí obce Potštejn jistě stojí za delší pobyt zde.

pí.Čižíková s rodinou Praha

Ve vašem penzionu nás mile překvapila až neobvyklá vstřícnost paní recepční a úžasná čistota a upravenost jak apartmánu, tak na zahradě. Děkujeme za příjemný pobyt.

Matyáskovi Nymburk

Byli jsme naprosto spokojení – dospělí i děti, dovolenou u vás jsme si velmi užili – nádherný penzion a okolí s velkou možností výletů a aktivního trávení volného času. Rádi se sem budeme vracet. Moc děkujeme!

Bednářovi z Plzně

Ideální dovolená i s malými dětmi, velká zahrada se spoustou lákadel včetně bazénku, posezení, pískoviště apod.Při nepřízni počasí se také nebudete nudit, je zde také velká společenská místnost s kulečníkem, dětským koutkem, velkým LCD televizorem. Vřele doporučujeme.

Martin Král Brno

Nevíme, co nás při pobytu ve vašem penzionu nadchlo více – zda to bylo komfortní ubytování ( vše nově, moderně a přitom velmi vkusně zařízeno, velmi příjemné rodinné prostředí), nebo pestrá nabídka služeb( od zajištění bohaté snídaně, přes zapůjčení sportovního náčiní, kol, grilu, žehličky, k nabídce atraktivního vyžití pro děti), či vstřícné a velice milé jednání paní Tejklové a její kolegyně paní Myšákové, jejich ochota k řešení jakéhokoliv problému, zkrátka jejich přístup k návštěvníkům, který dotváří již zmiňovanou rodinnou atmosféru. Opravdu jsme se u vás cítili jako doma a ze všech penzionů, které jsme kdy navštívili ( a vždy jsme byli spokojeni) stojíte jednoznačně na 1. místě. Rozhodně vás doporučíme a uvedeme do povědomí mezi naše blízké a známé.Děkujeme za krásný týden u vás a přejeme vašemu penzionu dlouhou tradici a hodně spokojených klientů.

Haišmanovi Žatec

Nenapadá nás nic, co vylepšit.Cestujeme docela často a Váš penzion splňuje naprosto všechno, co si můžeme přát. Prakticky se nám vůbec nechce domů.:-) Určitě napíšeme a budeme doporučovat našim známým.Už teď plánujeme, že k Vám zase brzy přijedeme:-)

Děkujeme!

Š. Bacílková Liberec

Moc se nám líbí, jak zde myslíte na děti - vybavení zahrady, hračky, herna. Myslíme, že každý, kdo zde stráví dovolenou, nemůže odjíždět jinak, než spokojený.Děkujeme.

Šálkovi Tovačov

Celkově jsme byli hodně spokojeni. Přijedeme zas.

Pištěkovi Uherské Hradiště

Byli jsme opravdu nadšeni! Nic nám tu nechybělo a bylo nám tu moc příjemně. Díky.

Stehlíkovi Liberec

Skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

Dudákovi Praha

Vše za 1*. Supiš! Super! Mohu doporučit a také budu doporučovat.

Jarkovský Václav Kladno

Krásné, klidné místo. Ideální jako základna pro regionální turistiku.

Pexidr Tomáš Praha

Úžasná atmosféra, nadstandardní vybavení za velmi „standardní“ ceny, vše zapadá do magického prostředí Potštejna a Podorlicka. Rádi se vrátíme.

Renata a Vladimír Chmelíkovi Praha

Váš penzion a jeho krásné okolí jsou ideálním prostředím pro pohodovou dovolenou.

Koňaříkovi Ostrava

Byli jsme moc spokojeni a určitě se rádi vrátíme. Moc se nám tu líbilo.Vše na 1*

Němcovi Nový Bydžov

Velice milé prostředí, prostorné pokoje a neskutečně vstřícný personál. Nic není problém.

Horákovi Praha

Nic nám nachybělo. Vše bylo perfektní. Vše co je prezentováno je pravda.

Příjemné prostředí v penzionu, krásné okolí.

Špalek Ostrov

.Doporučujeme pohodlné bydlení a perfektně vybavený penzion.

Puršovi Praha

Jednoznačně jsme byli od začátku až do konce našeho pobytu velice spokojeni i co se týče ochoty, vstřícnosti, čistoty okolí i objektu. Za to patří velký dík pí Plíštilové.

manželé Lacinovi z Teplic

Byli jsme velmi spokojeni.

paní Stodolová Svitavy

Je to tu výborné a jekékoli přání vyplní paní recepční, jí patří velké díky.

paní Doležalová Praha

Dakujeme bolo u Vás super, ak to bude možné, tak sa ku Vám určite vrátíme.

Ďakujeme Štefan, Michal a Jozef Horní Němčí

Tento penzion vřele doporučuji, především rodinám s dětmi, pro které je tady skvělé vyžití.

Rodina Vilímkova

Malý pěkný penzion, krásně vybavené apartmány s výhledem na hrad a zámek.Klidné prostředí pro ideální rodinnou dovolenou.Byly jsme zde dva dny o vánocích s mojí 87 letou maminkou,byly jsme nadšené - naprostý klid a pohoda.

paní Valášková Ludmila Vamberk

Jsem zde ubytován s přestávkou 2 roky a jsem se vším moc spokojen.

pan Kubička Radim Kolín

Pobyt v penzionu můžeme jen doporučit,příjemné prostředí, vstřícný personál.Krásné okolí na výlety. Potštejn je kouzelné místo.

paní Radešová Dáša Ivanovice na Hané

Ubytování skvělé,prostředí a krajina je vhodná pro všechny věkové kategorie.Každý jsi přijde na své.

pan Králik Jaroslav Vysoká nad Labem

Spokojenost po všech stránkách,vřele doporučuji.

Jirka a Nelly Praha

Velmi pěkné ubytování,prostorný dobře vybavený apartmán.Vhodný pro děti.Velká zahrada s vybavením pro děti,ale i dospělé.Kvalitní služby a velmi ochotná a vstřícná paní recepční.

paní Kroulíková Zdeňka Choceň

Výborné ubytování v krásném místě.

pan Suchý Plzeň